на главную
О компании   Каталог   Салон   Дизайн интерьеров   Фабрики   Статьи   Контакты
Главная Дизайн інтер`єрів  
 

Дизайн інтер`єрів


"Italstudia" об'єднала під своїм крилом команду професійних дизайнерів і архітекторів. Ми також запрошуємо до співпраці приватних дизайнерів і архітекторів з усієї України на спеціальних умовах. Дизайн і ремонт "під ключ" - повне ведення проекту, включаючи відстеження всіх робіт, закупівлю і доставку оздоблювальних матеріалів і меблів. Разом ми зробимо Ваш інтер'єр не тільки комфортним, але й ексклюзивним!
Олійник Ольга
Студія дизайну Ольги Олійник - Art Design надає професійні послуги в області дизайну інтер'єрів квартири, офісу, ресторану. Дизайн проекти і фото інтер'єрів ви можете побачити на сайті компанії. Також Art Design надає послуги комплексного ремонту квартир, офісів, приміщень.
http://www.stroysite.com
Архітектурне бюро Багрій
ПП Архітектурне бюро «Багрій» існує з 2002 року. За цей час було здійснено велику кількість цікавих і нестандартних ідей в інтер'єрах квартир, житлових будинків і кафе. У творчому арсеналі нашого бюро вміння працювати з різними стилями і напрямками. Ми гарантуємо якість виконаних робіт від ідеї і до авторського нагляду та супроводу будівництва.
Дизайн студія ПЕТЕРБУРГ
Дизайн - студія «Петербург» - надає послуги з розробки дизайн - проектів, дизайну інтер'єру, з проектування дизайну квартир, облаштовує інтер'єр квартир і одночасно виступає на ринку в якості будівельної компанії. На сьогоднішній день в студії працює творча команда висококваліфікованих дизайнерів і архітекторів, багато з яких мають більш ніж 10-річний досвід розробки та реалізації проектів будь-якої складності в області дизайну інтер'єру та знайомі з усіма існуючими проектними та будівельними технологіями і матеріалами.
http://peterburg.com.ua
Ольга Бегларашвілі
«A. Granum »- архітектурна компанія, що надає послуги з комплексної розробки проектної документації для будівництва та реконструкції будівель і споруд в таких сферах, як: архітектурне проектування; проектування дизайну інтер'єру; технічний нагляд за процесом будівництва; авторський нагляд за процесом будівництва; будівництво; продаж нерухомості.
http://granum.kiev.ua
Страницы: 1 2
О компании Каталог Салон Дизайн интерьеров Фабрики Статьи Контакты  
Кухни Кровати Итальянская мебель