на главную
О компании   Каталог   Салон   Дизайн интерьеров   Фабрики   Статьи   Контакты
Главная Фабрики  
 

Фабрики


На італійській фабриці світла AV Mazzega (AVMazzega), що розташована на знаменитому «скляному» острові Мурано у Венеції, вважають, що скло Мурано має супроводжуватися яскравим світлом - саме так можна підкреслити фантастично розкішні «скляні» техніки філіграні, пулегозо, миллефиори, кракелажа, виконані кращими склодувами сучасності на одній з кращих італійських фабрик - муранській фабриці AVMazzega. Більше 50 років компанія AVMazzega розробляє чудові авторські світильники, залучаючи талановитих дизайнерів і використовуючи досвід і традиції італійської світлотехніки. Особливість світильників AVMazzega зі скла Мурано - легкість, елегантність, краса ліній і м'якість світла. AV Mazzega використовує стилізовані, близькі до природи форми - краплі, квіткові пелюстки. Кожен знайде для себе щось близьке в колекції AVMazzega - будь то настільна лампа, бра, торшер, люстра або світильник.

http://www.avmazzega.com/home.asp?LangID=ITA
Компанія Axo light є однією з компаній, що найбільш динамічно розвиваються в багатому і складному світі італійського дизайну. Вона була створена в 1996 році у Венеції і відразу ж отримала міжнародне визнання, як молодої команди ентузіастів виробників світильників на високому якісному рівні. Номенклатура світильників Axo Light підтримує давню традицію венеціанського видувного скла і ремісничої майстерності, поєднує авангардні методи освітлення з інноваційними матеріалами, такими як венеціанський камінь, бамбук і шовк. Такий вибір матеріалів є результатом дуже чіткої філософії: продукція Axo Light ніколи не є випадковою, а завжди дотримується правил ринку. Пріоритетним для Axo Light є передача цінностей і емоцій.

http://www.axolight.it
Особливе бачення світу компанією BAGA - два принципи - матеріальне і нематеріальне. Матеріальне - філософія створення і дистрибуції, об'єднана з високоякісними матеріалами і приправлена присутністю компанії на головних ринках світлотехніки усього світу і участю в найпрестижніших виставках. А нематеріальне - креативність і пристрасть, з якою світло створюється спочатку в думках, а потім набуває фізичну форму. Перш ніж колекції світла і аксесуарів, а також спеціальні колекції для готелів, стають реальністю, вони - мрія, яка живить натхнення з сучасності, з кожної форми краси і з самого головного культу нашого часу - емоцій.

http://baga.it/
Фабрика Antonio Ciulli e Figlio була заснована під Флоренцією в 1902 році, протягом більш ніж ста років діяльність фабрики змінювалася і розширювалася, в результаті бренд Ciulli став відомий на національному та міжнародному ринку світлового обладнання. При цьому компанії вдалося зберегти традиції у виробництві світильників, заснованих на відомому у всьому світі флорентійському дизайні.

http://www.ciulli.it
Epoca Lampadari Італійська фабрика EPOCA LAMPADARI виробляє освітлення в класичному стилі з 1996 року. Величність, краса і витонченість стають неодмінними атрибутами дизайнерів. В обробці світильників переважають такі характерні для класичного стилю рослинні мотиви: гірлянди квітів, листя, вінки. Дизайнери використовують різні матеріали і техніки обробки: кришталь, муранское скло, золото, срібло, бронзу, різьблення і карбування. Прекрасно впишеться в класичний інтер'єр традиційна позолочена люстра від EPOCA LAMPADARI з плафонами, що імітують свічки.
Італійська фабрика Zonca була заснована в 1900 році. Фабрика пропонує світильники переважно класичного стилю, виконані з використанням тканин, позолоти і декоративних елементів, таких як Swarovski. Перші світильники сімейної фабрики Zonca з'явилися за часів, коли електрика ще тільки зароджувалося. Сьогодні в 21 столітті, Zonca створює не просто лампи та світильники, а об'єкти, які приносять в інтер'єр неповторний затишок і атмосферу спокою і впевненості, яку дарують традиції сімейного виробництва.

http://www.zonca.com
О компании Каталог Салон Дизайн интерьеров Фабрики Статьи Контакты  
Кухни Кровати Итальянская мебель