на главную
О компании   Каталог   Салон   Дизайн интерьеров   Фабрики   Статьи   Контакты
Главная Фабрики  
 

Фабрики


Натуральність і якість - основні принципи філософії Erbario Toscano.

Erbario Toscano використовує тільки найсучасніші технології виробництва і контролю якості. Але при цьому зберегли повагу до природи, стародавніх традицій і досвіду майстрів. Продукція Erbario Toscano, виконана в кращих традиціях ручної майстерності, що робить кожен продукт унікальним і неповторним. При виробництві не використовується тестування на тваринах, а упаковка виготовляється з перероблених матеріалів. Завдяки поєднанню давніх традицій і передових технологій, бренд Erbario Toscano отримав загальне визнання і популярність серед тих, хто є прибічником усього високоякісного, але при цьому максимально натурального, презентованого самою природою.

В асортименті виробника Erbario Toscano різна уходова косметика, мило, парфумерні та туалетні води, духи, аромадифузори, спреї для ароматизації.

http://www.erbariotoscano.eu/
Компанія COSVAL - це найбільша італійсько-швейцарська компанія зі світовим ім'ям, розташована в Ломбардії, в місті Арезе, недалеко від кордону зі Швейцарією.

Вона тісно пов'язана зі швейцарськими компаніями SWISSCAPS і Dr.DUENNER. COSVAL є інноваційною компанією, лідером ринку в Італії, Швейцарії, Австрії та Німеччини по виробництву натуральних фарб для волосся і лікувальних шампунів, унікальних цілющих мазей і бальзамів, революційної косметики проти старіння шкіри. Компанія так само виробляє високоякісну косметику по догляду за тілом, декоративну косметику, жіночу та чоловічу парфумерію, парфумерію для будинку, ефірні масла, вітамінні і фітопрепарати.

У галузі використання лікарських трав для виробництва натуральної косметики компанія COSVAL займає одне з лідируючих положень у Європі. Вона випускає косметичну продукцію під марками COSVAL, SANOTINT, MIGLIORIN, LOCHERBER, LOCHERBER HOME. Що стосується виробництва ексклюзивних фітопрепаратів, що володіють чудовим лікувально-профілактичним ефектом, то компанія має патенти на них у всьому світі.

Ще однією перевагою COSVAL є те, що при виготовленні продукції не проводяться дослідження на тваринах.

http://www.locherbermilano.com/
Незмінний девіз італійської компанії Millefiori Milano: «Додати палітру шикарних ароматів в Ваш світ і прикрасити його зі смаком». Комбінація прекрасних ароматів, розроблених за спеціальними новітніми технологіями, стильні аксесуари, відданість своєму клієнтові і бажання зробити його світ яскравіше і яскравіше запорука успіху будь-якого виробництва. Millefiori Milano слідує їм беззастережно. Італійці вміють робити якісний продукт і роблять його, а нам дістається найкраще - прекрасний результат з відмінним ароматом.

http://www.millefiorimilano.com/
О компании Каталог Салон Дизайн интерьеров Фабрики Статьи Контакты  
Кухни Кровати Итальянская мебель