на главную
О компании   Каталог   Салон   Дизайн интерьеров   Фабрики   Статьи   Контакты
Главная Статті  
 

Новости компании


Полезные советы


У листопаді 2017 року ми розпочинаємо співпрацю з фабрикою Erbario Toscano
Натуральність і якість - основні принципи філософії Erbario Toscano.

Erbario Toscano використовує тільки найсучасніші технології виробництва і контролю якості. Але при цьому зберегли повагу до природи, стародавніх традицій і досвіду майстрів. Продукція Erbario Toscano виконана в кращих традиціях ручної майстерності, що робить кожен продукт унікальним і неповторним. При виробництві не використовується тестування на тваринах, а упаковка виготовляється з перероблених матеріалів. Завдяки поєднанню давніх традицій і передових технологій, бренд Erbario Toscano отримав загальне визнання і популярність серед тих, хто є прибічником усього високоякісного, але при цьому максимально натурального, презентованого самою природою.

В асортименті виробника Erbario Toscano різна уходова косметика, мило, парфумерні та туалетні води, духи, Аромадифузори, спреї для ароматизації.
Подробнее
Знайомтеся - LOCHERBER (COSVAL)
Компанія COSVAL - це найбільша італійсько-швейцарська компанія зі світовим ім'ям, розташована в Ломбардії, в місті Арезе, недалеко від кордону зі Швейцарією. Вона випускає косметичну продукцію під марками COSVAL, SANOTINT, MIGLIORIN, LOCHERBER, LOCHERBER HOME.

Крім іншого, компанія виробляє високоякісну косметику по догляду за тілом, жіночу та чоловічу парфумерію, парфумерію для будинку, ефірні масла, які незабаром будуть представлені в нашому салоні.
Подробнее
Доставка по Україні і Києву: Нова Пошта або Інтайм
Дрібногабаритні товари, включаючи парфумерію і косметику, ми висилаємо Новою Поштою / Інтаймом в день замовлення / оплати, так що вже на наступний день Ви отримаєте посилку.

Для цього достатньо зателефонувати (044) 5214343, 5214545 (пн-пт 10: 00-17: 00) або (050) 0117765.
Подробнее
Все новости
Онлайн-магазин shop.italstudia.com.ua
Тепер парфумерію і косметику Millefiori Milano, Locherber Milano, Erbario Toscano, Dr.Vranjes можна замовити через онлайн-магазин shop.italstudia.com.ua

Розмістити замовлення тепер зручніше, а наша доставка як і раніше найшвидша і комфортна.
Подробнее
Наші сторінки в facebook и vk
Тепер Італстудія на фейсбуці і підписавшись на нашу сторінку Ви зможете дізнаватися про акції, брати участь в конкурсах і вигравати подарунки від Італстудії.
facebook.com/italstudia
vk.com/italstudia
Подробнее
Roberto Giovannini
Розкіш, згідно Roberto Giovannini, є якістю, яка народжується при змішуванні традицій, роботи і ідей. У 1958 році була відкрита перша майстерня Roberto Giovannini, яка перетворилася на велику компанію, яку цінують за креативність, натхнення і найбільше за якість, яка стала зразком для наслідування як в Італії, так і в усьому світі.
Продукція компанії Roberto Giovannini унікальна: кожної деталі приділено велику увагу, починаючи з добірної деревини, ручної обробки кожного окремого предмета і закінчуючи декором. Велика гамма відтінків класичних і сучасних квітів характеризує кожен предмет в злагоді зі смаком і стилем кожної окремої кімнати. http://www.robertogiovannini.com/
Подробнее
Все советы
О компании Каталог Салон Дизайн интерьеров Фабрики Статьи Контакты  
Кухни Кровати Итальянская мебель