на главную
О компании   Каталог   Салон   Дизайн интерьеров   Фабрики   Статьи   Контакты
Главная Статті Новини компанії  
 

Новини компанії


У листопаді 2017 року ми розпочинаємо співпрацю з фабрикою Erbario Toscano
Натуральність і якість - основні принципи філософії Erbario Toscano.

Erbario Toscano використовує тільки найсучасніші технології виробництва і контролю якості. Але при цьому зберегли повагу до природи, стародавніх традицій і досвіду майстрів. Продукція Erbario Toscano виконана в кращих традиціях ручної майстерності, що робить кожен продукт унікальним і неповторним. При виробництві не використовується тестування на тваринах, а упаковка виготовляється з перероблених матеріалів. Завдяки поєднанню давніх традицій і передових технологій, бренд Erbario Toscano отримав загальне визнання і популярність серед тих, хто є прибічником усього високоякісного, але при цьому максимально натурального, презентованого самою природою.

В асортименті виробника Erbario Toscano різна уходова косметика, мило, парфумерні та туалетні води, духи, Аромадифузори, спреї для ароматизації.
Подробнее
Знайомтеся - LOCHERBER (COSVAL)
Компанія COSVAL - це найбільша італійсько-швейцарська компанія зі світовим ім'ям, розташована в Ломбардії, в місті Арезе, недалеко від кордону зі Швейцарією. Вона випускає косметичну продукцію під марками COSVAL, SANOTINT, MIGLIORIN, LOCHERBER, LOCHERBER HOME.

Крім іншого, компанія виробляє високоякісну косметику по догляду за тілом, жіночу та чоловічу парфумерію, парфумерію для будинку, ефірні масла, які незабаром будуть представлені в нашому салоні.
Подробнее
Доставка по Україні і Києву: Нова Пошта або Інтайм
Дрібногабаритні товари, включаючи парфумерію і косметику, ми висилаємо Новою Поштою / Інтаймом в день замовлення / оплати, так що вже на наступний день Ви отримаєте посилку.

Для цього достатньо зателефонувати (044) 5214343, 5214545 (пн-пт 10: 00-17: 00) або (050) 0117765.
Подробнее
Пошиття штор будь-якої складності
Пошиття штор будь-якої складності, чохлів на стільці і м'які меблі, покривал, подушок, скатертин, серветок. Підбір і встановлення карнизів. Ролети - жалюзі. Навішування виробів. Виїзд дизайнера та підбір тканин.
Подробнее
Страницы: 1 2
О компании Каталог Салон Дизайн интерьеров Фабрики Статьи Контакты  
Кухни Кровати Итальянская мебель